Tomáš Votoček

Grafický designér. +420 775 66 22 36 - tomas@tomasvotocek.cz

Social media

About
8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline-bottom,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Tomáš Votoček

graphic design +420 775 66 22 36,  tomas@tomasvotocek.cz

grafický design

Proč grafický design? Svoji práci vnímám jako službu a nechávám klienty dost mluvit do kreativního procesu. Společně tak vytváříme unikátní díla, která pomáhají klientům se prezentovat. 

nové logo, vizuální identita

Kdy už se staví ta copywriterka, aby mi pomohla tohle definovat. Ale jde o to, že dobré logo a vizuální identita je prostě základ pro skvělou prezentaci značky. 

spolehlivost

Zvedat telefony a odpovídat na emaily klientů. Dodržovat budgety a komunikovat s dodavateli. Držet se psaní časů a reportů, nedělat moc chyb při korekturách. Hlavně být kreativní. 

Proč spolupracovat?

Pravděpodobně potřebujete něco odkomunikovat a chcete aby to vypadalo dobře. Bylo to jednoduché, zapamatovatelné, čisté. Nebo nevim, třeba potřebujete něco jiného. Díky grafickému designu může klient lépe komunikovat svoji dlouhodobou marketingovou vizi a tak vytvářet úsměv u svých zákazníků.

Skills

Creative0
Innovative0
Communication0

Clients

Potkáme se na síti?

Možná se už známe.