Tomáš Votoček

Grafický designér. +420 775 66 22 36 - tomas@tomasvotocek.cz

Social media

22917
post-template-default,single,single-post,postid-22917,single-format-standard,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline-bottom,side_area_over_content,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Offcity LAB resume

8

Offcity LAB #8 online – 7. října 2020

Další zastavení cirkusu Offcity LAB proběhlo online. Tentokrát do našeho rybníku připlula ryba z jiného rybníku. Sergey Petukhov, který je podepsaný pod několika zajímavými projekty. Můžete prozkoumat jeho blog https://sergeypetukhov.cz Řešili jsem co umí Adobe XD, jak připravit wireframe, responzivní weby, knihovny, automatizaci.

Sergey Petukhov web

7

Offcity LAB #7 23. června 2020

Jedno Kafe

Přijďte si dát kafe do Jedno Kafe a poslechnout si case study na téma grafický design od Tomáš Vacek https://www.tomvacek.cz a Petr Hostaš https://petrhostas.com. Projekt Offcity LAB chce podporovat zdejší lokální komunitu kreativních profesí.

Tomáš Vacek

Petr Hostaš

6

Offcity LAB #6 – 4. března 2020

kavárna Jedno Kafe

Vydali jsme se do světa galerií a umění. Zajímá nás jejich smysl v současném městě. Povídali jsme si o tom jak to jde. Jak má fungovat současná galerie umění.

Roman Dobeš – Moon Gallery

Jan Randáček – Oblastní galerie Liberec

Leona Nesvadbová – Galerie Ahoj Nazdar Čau

Martin Grosman

5

Offcity LAB #5 – 30. října 2019

kavárna Jedno Kafe

Tentokrát jsme opustili svět grafického designu a vydali se do tajů veřejného prostoru, města, architektury a urbanismu. S tím nám pomohla nově vzniklá KAM^L – Kancelář architekta města Liberce. Dále PLAC z Jablonce nad Nisou, který se věnuje kultivaci veřejného prostoru města a krajiny a Petr Vondřich, autor blogu jizerské *ticho, který si už nemyslí, že ve městech v Jizerských horách chcípnul pes. Ale ještě hodně se toho musí stát, aby zmizely dlažební kostky a objevila se pláž. Smyslem bylo sdílet jak to jde.

KAM^L – Kancelář architekta města Liberce

Platform for Landscape, Architecture and Culture PLAC

Petr Vondřich – jizerské ticho

4

Offcity LAB #4 – 4. září 2019

kavárna Jedno Kafe

Hned na kraji září jsme si povídali s s Ondřejem Zámišem, tvůrcem vizuální identity pro město ^Liberec v kavárně Jedno Kafe. Řešili jsme jak navrhovat vizuální identity měst, grafické soutěže, komunikaci se státními institucemi. Ondra nám ukázal 1000 prezentací a jeho rozsah je neuvěřitelný. Opět jsme dostali odpověď skoro na jakoukoliv otázku, kromě hesla k bankovní kartě

Ondřej Zámiš

3

Offcity LAB #3 – 22. května 2019

kavárna Oblastní galerie lázně

Tomáš Müller se stal hostem meetupu Offcity LAB, 22. května 2019. Ptali jsme se jak pracuje, jak komunikuje s klienty, jak má vypadat kreativní zadání. Mrkněte se na to co Tomáš dělá https://tomasmuller.com. Meetup proběhnul v Art café galerie lázně v Liberci. Mám velikou radost že Tomáš přijel a ochotně odpovídal na jakoukoliv otázku.

Tomáš Müller

2

Offcity LAB #2 – 18. března 2019

kavárna Jedno Kafe

Na druhém meetupu Offcity LAB jsme odbavili celkem 5 hostů, kteří dostali za úkol představit jednu case study s otázkou „Jaký projekt vám minulý rok udělal radost?“ Hanka Kotlářová – animace, Zuzka Růtová – copywriting a grafici Pavel Stianko , Ondra Musil , David Paseka Opět se nám podařilo narušit den a podpořit lokální komunitu kreativního průmyslu.

Hanka Kotlářová

Zuzka Růtová

Pavel Stianko studio Bitworks

Ondra Musil – studio Paragon

David Paseka – studio Toscani

1

Offcity LAB #1 – 8. října 2018

kavárna Jedno Kafe

Offcity LAB vychází z www.offcity.cz, smyslem je narušit každodenní den pomocí meetupů a workshopů. Cílem je podporovat lokální komunitu kreativců, fotografů, designérů, grafiků, ilustrátorů, copywriterů, architektů a kominíků. První meeting proběhl v Jedno Kafe* / 8. 10. 2018 a hosté byli: Bára Berdychová* / – Anna Kopková* – Milan Bejbl* dostali za úkol představit 3 fotografie – na první princip jak pracují a přemýšlí o fotografii… Na druhé jak vypadá profesionální fotografie, kterou se uživí… Třetí je fotografie osobní, s kterou mají nějakou silnou vnitřní vazbu…

Bára Berdychová

Anna Kopková

Milan Bejbl

Na co dalšího se podívat?